Oglas
  1. Naslovnica
  2. Vijesti
  3. Crna kronika

Prometna nesreća

Automobil se zabio u stup kod šibenskog Doma zdravlja

Čitatelj
Automobil se zabio u stup kod šibenskog Doma zdravlja

Prometna nesreća dogodila se jutros gotovo u samom središtu Šibenika.

Oglas

Kako su nas izvijestili iz PU Šibensko-kninske, osobno vozilo udarilo je u stup na 'otočiću' koji se nalazi između Doma zdravlja i Vatrogasnog doma.

Srećom, ozlijeđenih nije bilo, a policija utvrđuje okolnosti koji su doveli do nesreće.

Oglas
Najnovije vijesti
1
2
3
4
5
6
Oglas
Oglas
Oglas
/ IZ KATEGORIJE