Imaš vijest?
Imaš informaciju iz prve ruke, fotografiju, video, dobru ideju ili te nešto muči?
PODIJELI S NAMA!Nesreća u Zagrebu
Lokomotiva izletjela iz tračnica i završila na jumbo plakatu, za dlaku izbjegnuta tragedija
Manevarska lokomotiva jutros je iskočila iz tračnica u zagrebačkom naselju Dubravica te udarila u konstrukciju jumbo plakata. U nesreći nije bilo ozlijeđenih, a promet nije bio u prekidu.
Oko 9.30 sati zagrebačka policija zaprimila je dojavu da je manevarska lokomotiva iskočila s pomoćnih tračnica u Zagrebu, u blizini podvožnjaka Dubravica. Lokomotiva se kretala iz smjera zapada prema istoku kada je iz zasad neutvrđenih razloga završila izvan kolosijeka, prenosi tportal.
Nakon izlijetanja udarila je u konstrukciju jumbo plakata, svega petnaestak metara od pothodnika koji je otvoren prošle godine.
Prema prvim informacijama, u nesreći nije bilo ozlijeđenih osoba.
Iz policije su potvrdili da željeznički promet zbog ovog događaja nije u zastoju te da je očevid u tijeku. Njime će se utvrditi okolnosti koje su dovele do izlijetanja lokomotive s tračnica.