Imaš vijest?
Imaš informaciju iz prve ruke, fotografiju, video, dobru ideju ili te nešto muči?
PODIJELI S NAMA!Nije imao ni kacigu
Nijemac bez vozačke vozio moped u Vodicama, dobio 'čestitku' policije
Policija je u subotu, 20. lipnja, u 16,05 sati, u Vodicama zaustavila 21-godišnjeg državljanina Njemačke koji je upravljao mopedom šibenskih registarskih oznaka bez zaštitne kacige.
Daljnjom kontrolom utvrđeno je da 21-godišnjak upravlja mopedom prije stjecanja prava na samostalno upravljanje vozilom bilo koje kategorije, odnosno da nema položen vozački ispit. Tijekom jučerašnjeg dana vozač je doveden na Prekršajni odjel Općinskog suda u Šibeniku, uz podneseni optužni prijedlog kojim se predlaže izricanje novčane kazne u iznosu od 1.480 eura.
Sud je vozača pustio na slobodu te predmet stavio u redovnu proceduru.