Imaš vijest?
Imaš informaciju iz prve ruke, fotografiju, video, dobru ideju ili te nešto muči?
PODIJELI S NAMA!Sjajan nastup u Splitu
Četiri pojedinačne i dvije štafetne medalje za PK Šibenik na Prvenstvu Dalmacije
Protekle subote na splitskom Poljudu održano je Regionalno prvenstvo Hrvatske za početnike na kojem je PK Šibenik nastupio s 20 plivačica i plivača.
Ukupno je nastupilo 140 plivačica i plivača u konkurenciji iz 10 dalmatinskih klubova. Članovi PK Šibenik osvojili su četiri pojedinačne i dvije štafetne medalje.
Roko Milošević je osvojio zlato u disciplini 50 leptir, dok je brončani bio u disciplinama 50 slobodno i 50 leđno. U ženskoj konkurenciji Laura Ljepava je osvojila srebro u disciplini 50 leptir.
-Najviše nas veseli ženska štafeta koja se dva puta našla na postolju – poručili su iz PK Šibenik.
U disciplinama 4x50 slobodno i 4x50 mješovito osvojene su brončane medalje. Štafeta je plivala u sastavu: Laura Ljepava, Tereza Labaš, Anuška Rogulj i Rita Stipaničev.