Oglas
  1. Naslovnica
  2. Sport
  3. Ostali sportovi

Anđela Brocić dvije

Šibenske gimnastičarke odlične na međunarodnom natjecanju, osvojile pet medalja

Šibenske gimnastičarke odlične na međunarodnom natjecanju, osvojile pet medalja

Na međunarodnom natjecanju održanom u talijanskoj Verbaniji, na kojem je sudjelovalo oko 250 natjecateljica, šibenske gimnastičarke ostvarile su odlične rezultate i na najljepši način zaključile natjecateljsku sezonu.

Oglas

Posebno se istaknula seniorka Anđela Brocić, koja je osvojila zlatnu medalju u vježbi s čunjevima te srebrnu medalju u vježbi s obručem, potvrdivši svoju izvrsnu formu.

Do medalja su stigle i:

* Nađa Lacmanović – 3. mjesto s loptom i 6. mjesto s obručem.

* Ana Grozdanić – 3. mjesto s čunjevima i 4. mjesto s loptom.

* Roza Milošević – 3. mjesto s čunjevima i 5. mjesto s obručem.

Odlične nastupe ostvarile su i ostale natjecateljice:

Oglas

* Lucija Tare – 5. mjesto s loptom i 9. mjesto s obručem.

* Sunčica Vlašić – 4. mjesto s loptom i 6. mjesto s obručem.

* Karla Osmić – 5. mjesto s loptom i 7. mjesto s obručem.

Oglas

* Saša Veligdenski – 4. mjesto s čunjevima i 8. mjesto s obručem.

Ovi rezultati potvrda su predanog rada, upornosti i talenta gimnastičarki te njihovih trenera. Ponosni smo na ostvarene uspjehe i zahvalni organizatorima na izvrsnom domaćinstvu, kažu iz kluba.

Oglas

Oglas
Najnovije vijesti
1
2
3
4
5
6
Oglas
Oglas
Oglas
/ IZ KATEGORIJE