Imaš vijest?
Imaš informaciju iz prve ruke, fotografiju, video, dobru ideju ili te nešto muči?
PODIJELI S NAMA!Pitanje tjedna-vaši odgovori
Kako se hladite po ovim vrućinama? Imbotija 'ladi , umotam se ka sarma i čekam zimu
Kako se hladite na ove nesnosne vrućine, glasilo je pitanje tjedna ŠibenikIN-a. Odgovora (i prijedloga) čitatelja bilo je svakakvih.
Prevladavali su oni šaljivi, a bilo je i očekivanih, 'realnih' odgovora, tima klima, ventilator, more. Da budemo iskreni, nije bilo previše odgovora. Čini se da vam je bilo prevruće i za tipkanje.
U nastavku donosimo neke od odgovora naših čitatelja o tome kao se hlade po ovakvim vrućinama.
Imbotija 'ladi , umotam se ka sarma i čekam zimu
Popijete par travarica i tjelesna bude sa vanjskom temperaturom
Nikakve posebne vrućine. Ljeto je
Skineš se gol i super
U teretani i u moru
Žujom
Ja upalim grijanje pa kad je bal nek je maskenbal
Kako ko zna, neki i rade po toj žegi
Klima
Ventilator spas protiv vrućina
Čitanjem komentara